Home
Reservaties parochiecentrum
Parochieblad
BUURTZORGHUIS
Jeugd
KLJ
Jeugdhuis Kwinten
Cultuur
Heemkring
Radio Apollo
Tejater Aventoe
FIRMA-K
FOTOCLUB Photostick
Verenigingen
Gezinsbond
Gebedsgroep
Landelijke Gilde
KWB
OKRA
FERM
Oudstrijdersbond
Samana
Vogelbond De Kardinaal
Rode Kruis
Dansgroep
Parochie
Misdienaars, lectoren
Klein Scherpenheuvel
Huwelijk
Eucharistie
Doopsel
Begrafenisondernemers
Overlijden
Parochieteam (P.T.)
Pastoresteam
Permanenties
Zalen
Zangkoren
Vormsel/Eerste communie
Parochiecentrum
Bloemschiksters
Onderwijs
Gesubs. Vrije Kleuterschool
St-Jan Lagere School
Muziek
KF St.-Jansvrienden
KFOW
Famos
Brassband Heist
The Lofer Echos
Sport
Mountainbikeclub De Wiekers
Vliegend Wiel
Badmintonclub
DC Wittegracht
Duivenbond
KSC Wiekevorst
Visclub De Wimpel
Volleybalclub Heist Delhaize Herenthout
WTC Gildetrappers
Wandelclub De Wiekevorstse Stappers
Danscentrum Movere
TEAM Wikkeveust
Kalender
Komende activiteiten
02 mei 2024
-
09:30
Buurtzorg Babbelhof
02 mei 2024
-
10:00
OKRA Wandelvoetbal
02 mei 2024
-
10:00
Buurtzorg Tai Chi (Qi Gong)
02 mei 2024
-
13:45
OKRA AQUA-GYM
02 mei 2024
-
15:00
Buurtzorg praatgroep Spaans voor personen met basiskennis
02 mei 2024
-
19:30
FERM Crea Breien
04 mei 2024
-
00:00
LG Trappistentocht
04 mei 2024
-
13:45
OKRA AQUA-GYM
06 mei 2024
-
09:00
FERM Fietstocht Scherpenheuvel
06 mei 2024
-
09:30
Buurtzorg Yoga
Agenda
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Zoeken
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
September 2024
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
35
26
27
28
29
30
31
1
OUDSTRIJDERS Be ...
36
2
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
3
14:00 SAMANA Najaarsa ...
4
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
5
OKRA Wandelcrit ...
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
6
7
8
37
9
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
10
11
OKRA Regionaal ...
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
12
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13
20:00 LG Ontspannings ...
14
15
Vliegend Wiel V ...
10:00 OUDSTRIJDERS Oo ...
38
16
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
17
14:00 OKRA Ledenfeest ...
18
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
19
OKRA Gewestelij ...
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
20
21
22
39
23
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
24
19:30 FERM Ferme herf ...
25
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
26
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
27
28
29
LG Mountainbike ...
40
30
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
1
2
3
4
5
6
Wiekevorst
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën