Home
Reservaties parochiecentrum
Parochieblad
BUURTZORGHUIS
Jeugd
KLJ
Jeugdhuis Kwinten
Cultuur
Heemkring
Radio Apollo
Tejater Aventoe
FIRMA-K
FOTOCLUB Photostick
Verenigingen
Gezinsbond
Gebedsgroep
Landelijke Gilde
KWB
OKRA
FERM
Oudstrijdersbond
Samana
Vogelbond De Kardinaal
Rode Kruis
Dansgroep
Parochie
Misdienaars, lectoren
Klein Scherpenheuvel
Huwelijk
Eucharistie
Doopsel
Begrafenisondernemers
Overlijden
Parochieteam (P.T.)
Pastoresteam
Permanenties
Zalen
Zangkoren
Vormsel/Eerste communie
Parochiecentrum
Bloemschiksters
Onderwijs
Gesubs. Vrije Kleuterschool
St-Jan Lagere School
Muziek
KF St.-Jansvrienden
KFOW
Famos
Brassband Heist
The Lofer Echos
Sport
Mountainbikeclub De Wiekers
Vliegend Wiel
Badmintonclub
DC Wittegracht
Duivenbond
KSC Wiekevorst
Visclub De Wimpel
Volleybalclub Heist Delhaize Herenthout
WTC Gildetrappers
Wandelclub De Wiekevorstse Stappers
Danscentrum Movere
TEAM Wikkeveust
Kalender
Komende activiteiten
29 april 2024
-
09:30
Buurtzorg Yoga
29 april 2024
-
13:00
FERM / OKRA Handwerknamiddag
29 april 2024
-
13:00
OKRA Wandelen
29 april 2024
-
13:30
OKRA PETANQUE
30 april 2024
-
20:00
FERM JONG Cocktailworkshop
01 mei 2024
-
09:00
Buurtzorg Fit met yoga
01 mei 2024
-
09:30
OKRA KUBBEN
01 mei 2024
-
10:00
OKRA Wandelvoetbal
01 mei 2024
-
13:00
OKRA Fietsen
02 mei 2024
-
09:30
Buurtzorg Babbelhof
Agenda
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Zoeken
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
Augustus 2024
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
31
29
30
31
1
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
2
3
4
Duivenbond Moss ...
32
5
09:30 Buurtzorg Yoga
13:30 OKRA PETANQUE
6
17:00 Duivenbond Moss ...
7
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
18:00 FERM Fietsen
8
OKRA Kubbtornoo ...
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
9
10
11
33
12
09:30 Buurtzorg Yoga
13:30 OKRA PETANQUE
13
14
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
18:00 FERM Fietsen
15
KWB Gezinsdag
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
20:00 KF St Jansvrien ...
16
KSC Wiekevorst ...
17
KSC Wiekevorst ...
18
KF St Jansvrien ...
34
19
09:30 Buurtzorg Yoga
13:30 OKRA PETANQUE
20
21
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
18:00 FERM Fietsen
18:00 Rode Kruis Bloe ...
22
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
23
20:00 KLJ Foto-avond
24
20:00 KLJ Bedankavond ...
25
35
26
09:30 Buurtzorg Yoga
13:30 OKRA PETANQUE
27
28
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
18:00 FERM Fietsen
29
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
30
31
1
Wiekevorst
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën