Home
Reservaties parochiecentrum
Parochieblad
BUURTZORGHUIS
Jeugd
KLJ
Jeugdhuis Kwinten
Cultuur
Heemkring
Radio Apollo
Tejater Aventoe
FIRMA-K
FOTOCLUB Photostick
Verenigingen
Gezinsbond
Gebedsgroep
Landelijke Gilde
KWB
OKRA
FERM
Oudstrijdersbond
Samana
Vogelbond De Kardinaal
Rode Kruis
Dansgroep
Parochie
Misdienaars, lectoren
Klein Scherpenheuvel
Huwelijk
Eucharistie
Doopsel
Begrafenisondernemers
Overlijden
Parochieteam (P.T.)
Pastoresteam
Permanenties
Zalen
Zangkoren
Vormsel/Eerste communie
Parochiecentrum
Bloemschiksters
Onderwijs
Gesubs. Vrije Kleuterschool
St-Jan Lagere School
Muziek
KF St.-Jansvrienden
KFOW
Famos
Brassband Heist
The Lofer Echos
Sport
Mountainbikeclub De Wiekers
Vliegend Wiel
Badmintonclub
DC Wittegracht
Duivenbond
KSC Wiekevorst
Visclub De Wimpel
Volleybalclub Heist Delhaize Herenthout
WTC Gildetrappers
Wandelclub De Wiekevorstse Stappers
Danscentrum Movere
TEAM Wikkeveust
Kalender
Komende activiteiten
08 mei 2024
-
09:00
Buurtzorg Fit met yoga
08 mei 2024
-
09:30
OKRA KUBBEN
08 mei 2024
-
10:00
OKRA Wandelvoetbal
08 mei 2024
-
13:00
OKRA Fietsen
09 mei 2024
-
00:00
KLJ Schijt je rijk
09 mei 2024
-
09:30
Buurtzorg Babbelhof
09 mei 2024
-
10:00
Buurtzorg Tai Chi (Qi Gong)
09 mei 2024
-
10:00
OKRA Wandelvoetbal
09 mei 2024
-
13:45
OKRA AQUA-GYM
11 mei 2024
-
13:45
OKRA AQUA-GYM
Agenda
Per jaar
Per maand
Per week
Vandaag
Zoeken
Ga naar maand
Januari
Februari
Maart
April
Mei
Juni
Juli
Augustus
September
Oktober
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Ga naar maand
08 Mei 2024
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
18
29
30
1
09:00 Buurtzorg Fit m ...
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
2
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
15:00 Buurtzorg praat ...
19:30 FERM Crea Breie ...
3
4
LG Trappistento ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
5
19
6
09:00 FERM Fietstocht ...
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
7
OKRA Bedevaart ...
8
09:00 Buurtzorg Fit m ...
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
9
KLJ Schijt je r ...
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
10
11
13:45 OKRA AQUA-GYM
12
KFOW Concert KF ...
KWB Scherpenheu ...
20
13
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
14:30 OKRA Line-dance ...
14
15
09:00 Buurtzorg Fit m ...
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
13:30 Buurtzorg : Lek ...
16
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
19:30 FERM Crea Breie ...
17
18
13:45 OKRA AQUA-GYM
19
KLJ Hap en trap ...
Parochie Pinkst ...
10:00 OUDSTRIJDERS Oo ...
21
20
09:30 Buurtzorg Yoga
13:30 OKRA PETANQUE
21
OKRA Lentefeest ...
22
09:00 Buurtzorg Fit m ...
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
18:00 Rode Kruis Bloe ...
23
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:30 Buurtzorg Lotge ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
24
25
08:00 St Jan Lagere S ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
26
22
27
09:30 Buurtzorg Yoga
13:00 FERM / OKRA Han ...
13:30 OKRA PETANQUE
14:30 OKRA Line-dance ...
28
OKRA Meivaart + ...
29
09:00 Buurtzorg Fit m ...
09:30 OKRA KUBBEN
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:00 OKRA Fietsen
30
09:30 Buurtzorg Babbe ...
10:00 Buurtzorg Tai C ...
10:00 OKRA Wandelvoet ...
13:45 OKRA AQUA-GYM
31
17:00 Kleuterschool D ...
1
2
Wiekevorst
Alle categorieën ...
Toon evenementen van alle categorieën